Service Center King Arthur Groep

Astronaut 26C
3824MJ Amersfoort
Telefoon: 035 20 50 950
email: info@kingarthurgroep.nl

   

Kantoor Hilversum 

(alleen op afspraak)
Stieltjeslaan 41
1222 RD  Hilversum
Telefoon: 035 20 50 950
email:  secretariaat@kingarthurgroep.nl 

   

Woonzorgvoorzieningen

Ridderspoor

Koninginneweg 83
1211 AN Hilversum
Telefoon: 035-6212454 of 06-48422186
email: ridderspoor@kingarthurgroep.nl


Woonzorgvoorziening Ridderspoor 

De Oude Pastorie

Oranje Weeshuisstraat 1
1271 VP Huizen
Telefoon: 035-5260111 of 06-51463488      
email: contact@oudepastoriehuizen.nl
De Oude Pastorie Huizen 

Ontmoetingscentra

 
Ontmoetingscentrum Amersfoort

Spinetpad 2
3822 DT Amersfoort
Telefoon: 06-41114092 of 
06-46457344 (buiten openingstijden)
email: ocamersfoort@kingarthurgroep.nl
 

Ontmoetingscentrum Soest

Molenstraat 8a
3764 TG Soest
Telefoon: 06-37449397 of
06-46457344 (buiten openingstijden)
email: ocsoest@kingarthurgroep.nl
 

Ontmoetingscentrum Soesterberg

Generaal Winkelmanstraat 101
(zij-ingang van de Vredekerk)
3769 EC Soesterberg
Telefoon: 06-37422115 of
06-46457344 (buiten openingtijden)

email: anita.schimmel@kingarthurgroep.nl
 

Ontmoetingscentrum Hilversum

(ingang woonzorgvoorziening Ridderspoor)
Koninginneweg 83
1211 AN Hilversum
Telefoon: 06-37009707 of 
06-48422186 (buiten openingstijden)
email: ochilversum@kingarthurgroep.nl
Woonzorgvoorziening Ridderspoor 
Ontmoetingscentrum Utrecht

Telefoon
035-2050950 of 
06-46457344 (buiten openingstijden)
emailocutrecht@kingarthurgroep.nl

 
 
Ontmoetingscentrum De Bilt

1e Branderburgerweg 34
37121 MJ Bilthoven
Telefoon : 035-2050950 of 
06-48422186 (buiten openingstijden)
email : teamdebilt@kingarthurgroep.nl
   


Individuele Begeleiding Thuis (IBT)




IBT Almere
Email      : Teamalmere@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  035-2050950

IBT De Bilt
Email      : Teamdebilt@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  035-2050950 of 
06-48422186 (buiten openingstijden)




 
IBT Gooi
Email       : Teamgooi@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  035-2050950 of 
06-48422186 (buiten openingstijden)
 
IBT Veenendaal
Email  : Teamveenendaal@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  035-2050950
 
IBT Wijdemeren
Email  :Teamwijdemeren@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  035-2050950