Contactgegevens

Service Center King Arthur Groep

Astronaut 26C
3824MJ Amersfoort
Telefoon: 035 20 50 950
email: info@kingarthurgroep.nl

   

Kantoor Hilversum 
(alleen op afspraak)
Stieltjeslaan 41
1222 RD  Hilversum
Telefoon: 035 20 50 950
email:  secretariaat@kingarthurgroep.nl 



Woonzorgvoorzieningen

Ridderspoor
Koninginneweg 83
1211 AN Hilversum
Telefoon: 035-6212454 of 06-48422186
email: ridderspoor@kingarthurgroep.nl

Woonzorgvoorziening Ridderspoor 

Ontmoetingscentra

Ontmoetingscentrum Amersfoort
Spinetpad 2
3822 DT Amersfoort
Telefoon: 06-41114092 of 
06-46457344 (buiten openingstijden)
email: ocamersfoort@kingarthurgroep.nl
 

Ontmoetingscentrum Soest
Molenstraat 8a
3764 TG Soest
Telefoon: 06-37449397 of 
06-46457344 (buiten openingstijden)
email: ocsoest@kingarthurgroep.nl

 

Ontmoetingscentrum Soesterberg
Dorpshuis "De Linde" 
Christiaan Huygenlaan 4A
3769 XW Soesterberg 
Telefoon: 06-37422115 of 
06-46457344 (buiten openingtijden)
email: anita.schimmel@kingarthurgroep.nl

 

Ontmoetingscentrum Hilversum

(ingang woonzorgvoorziening Ridderspoor)
Koninginneweg 83
1211 AN Hilversum
Telefoon: 06-37009707 of 
06-48422186 (buiten openingstijden)
email: ochilversum@kingarthurgroep.nl
Woonzorgvoorziening Ridderspoor 

Ontmoetingscentrum Utrecht
Dr. Max Euwestraat 74
3554 EZ Utrecht
Telefoon
06-81120367of 
06-46457344 (buiten openingstijden)
emailocutrecht@kingarthurgroep.nl

   

Ontmoetingscentrum De Bilt
1e Branderburgerweg 34
37121 MJ Bilthoven
Telefoon : 06-29053145
(ook buiten openingstijden)
email : teamdebilt@kingarthurgroep.nl

   

Individuele Begeleiding Thuis (IBT)

IBT Almere
Email      : Teamalmere@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  06-48422186

IBT De Bilt
Email      : Teamdebilt@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  06-29053145 
(ook buiten openingstijden)




 
IBT Gooi
Email       : Teamgooi@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  
Huizen en omgeving      : 06-43723384
Hilversum en omgeving : 06-43837430
 
IBT Veenendaal
Email  : Teamveenendaal@kingarthurgroep.nl
Telefoon :  06-15672732
 
IBT Wijdemeren
Email  :Teamwijdemeren@kingarthurgroep.nl
Telefoon : 
Esther Klijsen : 06-17084874
Claudia Perin  : 06-51214999
Chantal Witteveen : 06-51561880